Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het privacybeleid en gebruiksvoorwaarden.
Accepteren
FRITSFRITSFRITS
  • Overzicht
  • Magazine
    • Interviews
    • Reportages
    • Columns
    • Advertorials
    • FRITS Top 50
    • FRITS magazine archief
    • In opdracht
  • Thema’s
    • Gidsen
    • Restaurant Top 50
  • Tips
    • Uitgelicht
    • B(u)y Locals
  • Community
    • Nieuwsbrief
    • Vrienden van FRITS
    • FLITS!
    • Partners
  • Nieuws
    • Actueel
    • Socials
  • Adverteren
  • Over
U leest: FeelGood Market viert vaderdag op Strijp-S met eten, muziek en een balletje trappen
FRITSFRITS
Zoeken
  • Overzicht
  • Magazine
    • Interviews
    • Reportages
    • Columns
    • Advertorials
    • FRITS Top 50
    • FRITS magazine archief
    • In opdracht
  • Thema’s
    • Gidsen
    • Restaurant Top 50
  • Tips
    • Uitgelicht
    • B(u)y Locals
  • Community
    • Nieuwsbrief
    • Vrienden van FRITS
    • FLITS!
    • Partners
  • Nieuws
    • Actueel
    • Socials
  • Adverteren
  • Over
Volg ons
  • Privacybeleid
  • Voorwaarden
  • Over FRITS
  • Contact
© Frits.nl alle rechten voorbehouden.
Abonneren op de FRITS? Klik hier
FRITS > Magazine > Nieuws > FeelGood Market viert vaderdag op Strijp-S met eten, muziek en een balletje trappen
Nieuws

FeelGood Market viert vaderdag op Strijp-S met eten, muziek en een balletje trappen

Sam Waeghe
Laatst geüpdatet 11/06/2026 op 3:08
Sam Waeghe 1 maand geleden 165 keer gelezen 2 minuten lezen

Op vaderdag 21 juni is de FeelGood Market terug op het Ketelhuisplein op Strijp-S in Eindhoven. Van 12:00 tot 17:30 uur is er gratis toegang tot een markt met duurzame en ambachtelijke producten, streetfood uit alle windstreken en livemuziek. Dit jaar staat de editie extra in het teken van vaders.

De FeelGood Market is een maandelijks terugkerende markt op het Ketelhuisplein, het plein in het hart van het voormalige Philips-industrieterrein Strijp-S, een paar minuten lopen van station Strijp-S. Makers en ontwerpers presenteren er zelf hun werk: van handgemaakte producten tot vintage en duurzame mode. Op 21 juni, Vaderdag, krijgt de editie een specifiek accent.

Vaderdag-editie

De organisatie heeft voor de gelegenheid extra aandacht voor vaders ingebouwd. Er is een aanbod van etenswaren gericht op mannen, een selectie van producten die expliciet op die doelgroep is afgestemd, en er is een voetbal beschikbaar die bezoekers kunnen lenen om een balletje te trappen. Muzikaal zorgt rockband The Nine Wives voor het geluid van de dag.

The Nine Wives

The Nine Wives is het gloednieuwe trio van de Eindhovense singer-songwriter Woody Veneman. Veneman, die al meer dan twee decennia actief is in de Eindhovense muziekscène, vormt het trio samen met drummer Lola Heijdt en bassist/zangeres Joni Houtman. Het album van The Nine Wives verscheen in mei 2026. De band speelt rockmuziek met een swingend randje: catchy liedjes met rafelrandjes, melodieus maar niet braaf. DJ Nick leBeat draait tussentijds FeelGood Music.

Workshops en activiteiten

Naast de markt en muziek zijn er workshops en demonstraties op het gebied van gezondheid en voeding. Kinderen kunnen zelf bouwen met bamboe, springen op een springkussen of zich laten schminken. Er is een relaxterras en massage is beschikbaar.

De FeelGood Market op het Ketelhuisplein is goed bereikbaar per fiets of openbaar vervoer via station Strijp-S. Parkeren kan in de nabijgelegen parkeergarage of gratis iets verderop in de omliggende wijk. Entree is gratis.

Sam Waeghe 11/06/2026 11/06/2026
Deel dit artikel
Facebook Twitter Whatsapp Whatsapp LinkedIn Telegram Email
Wat denkt u ervan?
Love0
Sad0
Happy0
Sleepy0
Angry0
Wink0
Door Sam Waeghe
Sam Waeghe is vanaf 2025 Traffic Manager bij FRITS en frits.nl. Sam coördineert en stroomlijnt de bijlages van FRITS, evenementen, het online platform, de socials en de productie en verspreiding van het magazine.
Vorige artikel Van Abbemuseum lanceert System Thinkers: kunstenaars als vaste denkers van het museum
Volgende artikel ‘Als vrouwen stuiten wij nog wel op struikelblokken’
Laat een reactie achter

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ook interessant

Nieuws

Catharina Ziekenhuis krijgt ruim één miljoen voor landelijke invoering DNA-test bij chemotherapie

Door Sam Waeghe 5 dagen geleden
Nieuws

Solar Team Eindhoven van de TU/e bouwt mobiele kliniek die volledig op zonne-energie draait

Door Sam Waeghe 5 dagen geleden
Nieuws

Defensie en gemeente Eindhoven betuigen spijt over nasleep Herculesramp

Door Hans Matheeuwsen 1 week geleden
Toon meer
FRITS
  • Over FRITS
  • Gidsen
  • Magazine
  • Vrienden van FRITS
  • Abonneren
  • Contact
  • Adverteren
  • Algemene voorwaarden
  • Onze partners

Vind ons op de socials

Neem contact met ons op: redactie@frits.nl

2026 © Frits.nl alle rechten voorbehouden. | Powered by Space'M Online
  • Privacybeleid
  • Voorwaarden
  • Over FRITS
  • Contact
Welkom terug!

Meld u aan bij uw account

Wachtwoord vergeten?